Диана Стыценко

25-08-2017, 22:17
 
 

Отримала гран-прі в конкурсі "Зоряне коло" в номінації "Художнє слово" та конкурсі "О, слово рідне, хто без тебе я..." в районних етапах, згодом в міських посіла 1 місця.

 

Отримала диплом лідера-новатора після проходження лідерського курсу.


За допомогою отриманих знань потрапила до міського парламенту, який влаштував конкурс "Максимус", в районному етапі якого я посіла 1 місце з авторським танком "Тримай мене міцно". Через відмінне навчання Діану від школи відправили на конкурси з предметів історія і правознавство, де посіла 3 місця.

 

Разом з танцювальним колективом "Пульс" взяла участь у всеукраїнському танцювальному фестивалі "LOVE IN DANCE", в якому з однією композицією посіли 1 місце, з іншою друге. З цим колективом пізніше взяла участь у конкурсі "Зоряне коло" і посіла 3 місце в номінації хореографія. В номінації "Художнє слово" у театральному фестивалі "Изумрудный город" посіла 1 місце.

 

Була ройовим рою "Воїни світла", з яким посіла 1 місце в міському етапі конкурсу "Сокіл" ("Джура"), де отримала звання кращого ройового міста Дніпра і влітку захищала честь нашого міста на обласному етапі конкурсу.


Із загоном ЮІР "Сигнал" посіла 1 місце в районному етапі конкурсу ЮІР. Була обрана президентом школи вже 3 рік поспіль і старостою класу.

 

На фестивалі презентації моделей шкільного самоврядування команда Діани отримала 1 місце в номінації "Артизтизм та зрительські симпатії".