» » » Ольга Журавель - автор и ведущая программы "Преступление и наказание"
262 голосов

Ольга Журавель - автор и ведущая программы "Преступление и наказание"

19-10-2018, 17:25
Ольга Журавель – автор та ведуча телепроекту «Злочин і покарання» на 34 телеканалі - журналіст з активною громадянською позицією. 
Девіз проекту «Злочин і покарання» - «програма, що допомагає». З 2012 року цей соціальний телепроект в ефірі 34 каналу щотижня. 
На гарячу лінію програми щодня телефонують люди, котрі стали жертвами несправедливості та беззаконня. Завдяки авторському телепроекту «Злочин і покарання» десятки громадян отримали допомогу та підтримку у двобої із соціальними негараздами.
За поточний період – 2017-18 рр. авторська програма «Злочин і покарання» за посередництвом журналістського розслідування допомогла:
- інваліду дитинства отримати квартиру («Програма, що допомагає», січень 2017 року);
- професору бути видаленим з реєстру корупціонерів, куди він помилково потрапив («Програма, що допомагає», січень 2017 року);
- матері повернути немовля, якого незаконно утримували члени релігійної організації («Програма, що допомагає», січень 2017 року);
- безхатченкам отримати кваліфіковану медичну допомогу («Дах – блакитне небо», травень 2017 року);
- батькам повернути двох дітей з Філіпінських островів, де малечу незаконно утримував пастор міжнародної релігійної організації («Ловці душ», жовтень 2017 року);
- родині бійця АТО залишити дітей в родині та домогтися виділення коштів на капітальний ремонт будинку («Не на війні як на війні», листопад 2017 року);
- мешканцям промзони домогтися припинення задимлення території, на якій вони проживають («Звідки дим?», квітень 2018 року).
Багатьом героям програма дала змогу якнайменше бути почутими владою та правоохоронними органами для вирішення питань по суті.
Цього року випуск програми «Злочин і покарання» («Не на війні як на війні») увійшов до трійки кращих репортажів за версією головної телевізійної премії країни «Телетріумф 2018» (номінація: репортаж – регіон).