» » » Щербина Дарина Володимирівна
669 голосов

Щербина Дарина Володимирівна

21-10-2018, 21:51
Щербина Дарина Володимирівна На шляху до здійснення мрії стати справжнім журналістом...
Куди приводять мрії?
Кожен з нас, учителів, безумовно, любить усіх своїх учнів, дарує їм своє тепло, передає власні знання. Та зізнаюсь чесно, є серед моїх дітей особлива дитина, що стала рідною донечкою за час нашої з нею співпраці. Це – Щербина Дарина, учениця 10 класу Вільногірської ЗОШ № 3. Віддзвеніли у школах останні дзвоники, закінчився ще один навчальний рік, тож я як учитель хочу підвести підсумок і звернути увагу вільногірців на цю дивовижну дівчину.
Колись, бувши у віці своїх теперішніх вихованок у пору вступу до ВИШу, я розмірковувала: чи не вступити мені на факультет «Журналістики»? Та, на жаль, віра у власні сили підвела, навіть не пробувала себе у якості абітурієнтки на цю спеціальність – такою далекою та недосяжною здавалася вона мені. Та, все ж, як каже народна мудрість: «Людина передбачає, а Господь бачить». Мабуть, таки не дарма я бачила себе у цій професії… Свої мрії я утілила в учениці, яка так цього прагнула і, як я колись, захотіла опанувати журналістику. 
2 роки спільної роботи на шляху до мрії принесли чимало результатів! Знайомтесь і не дивуйтесь, адже це результати праці однієї дитини: 2017 року Дарина стала переможницею Обласного конкурсу молодих журналістів «ЮНТЕЛЕПРЕС» у номінації «Стаття для друкованого ЗМІ» на тему «Чи легко бути молодим сьогодні?», а цього року стала переможницею одразу у двох номінаціях (на всю Дніпропетровську область лише одна Дарина!) – «Стаття для друкованого ЗМІ» та «Фоторепортаж» на тему «Де народився, там і згодився». У складі гуртка «Юні журналісти» (КЗ «ЦПНДТ») два роки поспіль Дарина посідає 3 місце у Обласному конкурсі Комп’ютерного макетування та верстання» у номінації «Газета». Та найбільшим досягненням для Дарини стала перемога у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Дніпропетровського відділення МАН України. У 2017-2018 н.р. Щербина Дарина написала та захистила науково-дослідницьку роботу на тему, яка актуальна для всього нашого міста, адже тема її дослідження – «Періодична преса м. Вільногірська 1967-2017 рр.: соціокультурний вимір та історичний розвиток». Проводячи дослідження, учениця спілкувалася з журналістами місцевих газет, що існували або ж і надалі друкуються у м. Вільногірську, аналізувала старі підшивки регіональної преси та вичитувала архівні матеріали. Дарина настільки захопилася цікавою темою, що змогла з легкістю досягти мети – стати переможницею І міського і ІІ обласного етапів Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України та представляти не лише наше місто, а й достойно захищати честь усієї Дніпропетровської області у м. Києві (квітень 2018 р.) у секції «Журналістика», відділення «Філософії та суспільствознавства»! Наприкінці травня-місяця Дарина була запрошена до Дніпропетровської облдержадміністрації для нагородження Дипломом переможця ІІ етапу конкурсу та Диплому учасника ІІІ етапу конкурсу-захисту МАН України. Цього року було запроваджено іменні стипендії для усіх переможців, і вже наприкінці травня Дарина отримала свої перші власнезароблені гроші! Також у м. Дніпро її нагородили сертифікатом на безкоштовне оздоровлення та трьохтижневий відпочинок у літньому мовному таборі МАН у м. Бердянську (Херсонська область).
Активна, цілеспрямована, рішуча, розумна і дуже талановита, вона має безліч обов’язків та відповідальностей, адже Щербина Дарина Володимирівна (загинайте пальці): староста класу та староста шкільного парламенту, староста групи філологічного профілю та староста гуртка «Юні журналісти», Лідер міської дружини «Веселкова країна» у КЗ «ЦПНДТ», ройова військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)», учасниця міських та обласних конкурсів творчої молоді МАН та багато-багато іншого можна перерахувати… 
Звичайно, я - не журналіст, та мені здається, що немає більшої нагороди, аніж досягнення Дарини. Впевнена, що успіх моєї учениці – це і є найголовніша нагорода, адже перш за все, я – учитель. Вірю та знаю, що мрія моєї дитини здійсниться, дуже скоро ми побачимо телерепортажі, підготовані Дариною, сприйматимемо новини через її фоторепортажі та, безумовно, будемо пишатися нашою славною вільногірочкою!
Науковий керівник Дарини, Левковець Ольга Сергіївна